Föremål som liknar frukt
7078 Ljusstakar
Ett par, nysilver, & fruktfat nysilver. Höjd: 18-19cm
Såld: 200 kr
Såldes den 25 mars 2024
5249 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2024
5343 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 mars 2024
9274 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 februari 2024
4170 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 15 januari 2024
5098 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 11 december 2023
2015 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 november 2023
2065 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 november 2023
1046 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 13 november 2023