9333 Akvarell
Såld: 1.200 kr
Såldes den 18 juni 2018 -
5035 Oljemålning
1800-tal, flodlandskap med figurer, 49 x 67 ca
Såld: 2.200 kr
Såldes den 18 november 2013 -
7216 Oljemålning
flodlandskap med figurer, signerad, 1877, 64x90
Såld: 1.500 kr
Såldes den 14 oktober 2013
8344 Blyerts
Såld: 1.700 kr
Såldes den 1 juli 2013 -
4689 Oljemålning
A Taylor, Flodlandskap med figurer, 1800-tal, 61 x 91
Såld: 1.700 kr
Såldes den 26 januari 2009 -
1172 Oljemålning
1800-tal, Flodlandskap med figurer, 35x53
Såld: 3.300 kr
Såldes den 11 augusti 2008
1021 Oljemålning
Flodlandskap med figurer, 13x16
Såld: 700 kr
Såldes den 22 september 2003 -
5020 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 juni 2002