2091 Oljemålning
Såld: 6.600 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
1030 Oljemålning
Såld: 5.400 kr
Såldes den 31 januari 2022 -
2095 Skulptur
Såld: 450 kr
Såldes den 23 augusti 2021
8370 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 9 december 2019 -
2157 Figuriner
Såld: 1.100 kr
Såldes den 30 september 2019 -
2140 Etsning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 18 mars 2019
8339 Oljemålning
Harald Risberg, Flicka med hatt, signerad, -43, 45x37
Såld: 100 kr
Såldes den 10 februari 2014 -
2448 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 30 november 2009 -
3347 Oljemålning
Fairer, flicka med hatt, 62x51
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2009