Föremål som liknar fiskeby
9375 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 april 2022
8171 Oljemålning
Nina Katoza, 1971, fiskeby, 42x49
Såld: 350 kr
Såldes den 10 april 2017
1431 Oljemålning
Carl Gunne (1893-1979), Fiskeby, 80 x 53
Såld: 1.100 kr
Såldes den 5 oktober 2015
9114 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 8 juni 2015
8126 Oljemålning
Per Fredriks, sign 1945, Fiskeby Uppland, 46 x 61
Såld: 100 kr
Såldes den 8 september 2014
7347 Oljemålning
1800-tal, fiskeby, ramens innermått: 33x46
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 april 2012
5360 Oljemålning
Ove Olson (1903-1975), 1946, Fiskeby, 21 x 26
Såld: 250 kr
Såldes den 15 augusti 2011
7516 Oljemålning
osignerad, Tillskriven alin, 65 x 90, fiskeby
Såld: 150 kr
Såldes den 17 maj 2010
3450 Oljemålning
V. Mellqvist-57, fiskeby, 40x31
Såld: 100 kr
Såldes den 12 april 2010