Föremål som liknar festen
7185 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 8 juni 2020
7031 Skulptur
Såld: 2.600 kr
Såldes den 16 december 2019
1067 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 1 april 2019
8228 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 april 2017
1590 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 mars 2017
9531 Etsning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 februari 2017
6208 Oljemålning
Martin Norén, "trädgårdsfesten", 45x101
Såld: 800 kr
Såldes den 20 juni 2016
2255 Litografi
efter Carl Larsson, 'den glada festen', 36x28
Såld: 350 kr
Såldes den 23 maj 2016
7538 Etsning
Såld: 450 kr
Såldes den 21 november 2011