Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

Föremål som liknar festen


Vi hittade över 5 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 7185 Etsning
    Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "den glada fest..//
    Såld: 400 kr

    SÃ¥ldes den 8 juni 2020
  • 7031 Skulptur
    Oidentifierad Konstnär, "På väg hem efter festen" ..//
    Såld: 2.600 kr

    SÃ¥ldes den 16 december 2019
  • 1067 OljemÃ¥lning
    Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. "Eft..//
    Såld: 1.300 kr

    SÃ¥ldes den 1 april 2019
  • 8228 OljemÃ¥lning
    Cesare Marchesini, (Italien, född 1939), signerad ..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 10 april 2017
  • 1590 Etsning
    efter Carl Larsson, "Den glada festen", motivet: 3..//
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 20 mars 2017
  • 9531 Etsning
    Carl Larsson (1853-1919), Den Glada Festen, Tryckt..//
    Såld: 1.500 kr

    SÃ¥ldes den 6 februari 2017




Ladda ner broschyr