Föremål som liknar fanérsk
9185 Matbord
Såld: 100 kr
Såldes den 14 augusti 2017
2302 Byrå
Såld: 600 kr
Såldes den 30 maj 2016
2369 Sybord
Fanérskador
Såld: 250 kr
Såldes den 11 januari 2016
7209 Salongsbord
Såld: 500 kr
Såldes den 2 mars 2015
6627 Väggvitrin
2 st, längd: 42, djup: 19, höjd: 30 (fanérskador)
Såld: 200 kr
Såldes den 6 oktober 2014
5234 Månbord
1800-tal dia 115, fanérskador, höjd: 74 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 augusti 2014
4036 Chiffonjé
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2013
1153 Salongsbord
Såld: 1.400 kr
Såldes den 7 januari 2013
5180 Soffbord
1930-tal, dia 80, höjd: 60, fanérskador
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2012