4603 Lampetter
1 par, 1800-tal, förgylld plåt, omarbetade, höjd: 50
Såld: 600 kr
Såldes den 29 oktober 2012 -
3321 Lodur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 29 januari 2007
Föremål som liknar förgylld plåt
- Träfflista
- alla
- Visa alla