7259 Konsolbord
förgylld med marmorskiva, nyrrokoko, höjd: 80, skador
Såld: 800 kr
Såldes den 2 april 2012 -
5278 Piedestal
förgylld med marmorskiva h.66
Såld: 650 kr
Såldes den 19 maj 2003 -
5279 Piedestal
förgylld med marmorskiva h.66
Såld: 650 kr
Såldes den 19 maj 2003
5280 Piedestal
förgylld med marmorskiva h. 66
Såld: 700 kr
Såldes den 19 maj 2003