7392 Smycesskrin
jugend, förgylld koppar. Längd: 28. Höjd: 15 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 17 december 2018 -
3114 Skulptur
Nepal, förgylld koppar, höjd: 26
Såld: 500 kr
Såldes den 21 januari 2013 -
8484 Buddhaskulptur
förgylld koppar, höjd: 21, 5
Såld: 32.000 kr
Såldes den 22 september 2008
5634 Buddhaskulptur
Förgylld koppar, höjd: 22, 5
Såld: 31.000 kr
Såldes den 1 september 2008 -
3214 Skulptur
Sign förgylld koppar Dansande figurer, höjd: 40cm
Såld: 550 kr
Såldes den 25 augusti 2008 -
8109 Buddhaskulptur
Förgylld koppar, höjd: 32 cm
Såld: 85.000 kr
Såldes den 4 augusti 2008
3053 Ikon
Rissa i förgylld koppar, 1800-tal, 22 x 18
Såld: 950 kr
Såldes den 17 mars 2003