8176 Slagbord
Såld: 450 kr
Såldes den 17 juli 2017 -
4562 Slagbord
Såld: 150 kr
Såldes den 10 november 2014 -
9317 Slagbord
Såld: 1.600 kr
Såldes den 4 juni 2012
7021 Slagbord
Furu, med ett slag, längd: 85, djup: 50, höjd: 72
Såld: 300 kr
Såldes den 28 november 2011 -
7404 Slagbord
Bemålat, med ett slag, längd: 97, djup: 54, höjd: 72
Såld: 700 kr
Såldes den 3 oktober 2011 -
1658 Slagbord
Såld: 1.500 kr
Såldes den 24 maj 2010
6802 Slagbord
1700-tal, ett slag, skador
Såld: 750 kr
Såldes den 3 november 2008