5161 Oljemålning
Osignerad, Engelskt landskapsmotiv, 60x30
Såld: 2.600 kr
Såldes den 29 november 2010 -
7078 Oljemålning
1800-tal, engelskt landskapsmotiv, 42x65
Såld: 6.000 kr
Såldes den 28 november 2005
Föremål som liknar engelskt landskapsmotiv
- Träfflista
- alla
- Visa alla