Föremål som liknar ej signerad
9302 Parti grafik
Såld: 2.600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9180 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9098 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
9316 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
9346 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
9391 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
8212 Grafiskt blad
Såld: 500 kr
Såldes den 20 maj 2024
8217 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 20 maj 2024
7044 Skål
Såld: 400 kr
Såldes den 20 maj 2024