Föremål som liknar ej signerad
6318 Oljemålningar
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 januari 2026
6423 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6370 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6777 Affisch
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6610 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6567 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6498 Oljemålning
Såld: 4.200 kr
Såldes den 12 januari 2026
6686 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6528 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026