Föremål som liknar ej signerad
6576 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7183 Litografier
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 januari 2026
7048 Akvarell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
7194 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
6318 Oljemålningar
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 januari 2026
6423 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6370 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6777 Affisch
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6610 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026