Föremål som liknar efter Zorn

Vi hittade över 94 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 8118 Litografi
    Såld: 150 kr

    Såldes den 1 augusti 2022
  • 3059 Etsning
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 10 januari 2022
  • 8043 Oljemålning
    Kopia efter Zorn. Ej signerad. Olja på duk, 44x35 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 15 juni 2020
  • 2360 Litografier
    2 st, Efter Zorn, 33x22cm. Signerad
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 10 februari 2020
  • 8506 Etsning
    faksimiltryk, efter Zorn, "Svanen". Motivet: 23x18 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 9 december 2019
  • 4252 Litografi
    efter Zorn, Signerad i tryckplåt. Motivet: 25x18 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 1 juli 2019
  • 1202 Etsning
    Faksimil efter Zorn, "Svanen". Motivet: 23x18 cm
    Såld: 300 kr

    Såldes den 17 juni 2019
  • 2076 Etsning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 18 mars 2019
  • 7031 Litografi
    efter Zorn, Bengtssons Lito AB, bladets mått: 44x29
    Såld: 150 kr

    Såldes den 4 juni 2018