8343 Kopparstick
efter Wouwerman, postkuriren, ramens innermått: 43x58
Såld: 600 kr
Såldes den 6 februari 2012 -
2029 Gravyr
Såld: 150 kr
Såldes den 16 januari 2012 -
4595 Etsningar
3 st, 1700-tal, efter Wouwerman, 48x64
Såld: 1.700 kr
Såldes den 30 maj 2011
2706 Gravyr
efter Wouwerman, 46x63
Såld: 450 kr
Såldes den 21 september 2009 -
6252 Gravyrer
Såld: 1.700 kr
Såldes den 18 december 2006