Föremål som liknar efter Wouwerman

  • Träfflista
  • 8343 Kopparstick
    efter Wouwerman, postkuriren, ramens innermått: 43x58
    Såld: 600 kr

    Såldes den 6 februari 2012
  • 2029 Gravyr
    Såld: 150 kr

    Såldes den 16 januari 2012
  • 4595 Etsningar
    3 st, 1700-tal, efter Wouwerman, 48x64
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 30 maj 2011
  • 2706 Gravyr
    efter Wouwerman, 46x63
    Såld: 450 kr

    Såldes den 21 september 2009
  • 6252 Gravyrer
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 18 december 2006