Föremål som liknar efter Pablo Picasso
6366 Grafiskt blad
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6367 Grafiskt blad
Såld: 900 kr
Såldes den 12 januari 2026
3081 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 13 januari 2025
8286 Tryck
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2024
7116 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 9 september 2024
6024 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 9 september 2024
5093 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5378 Grafiskt blad
Såld: 900 kr
Såldes den 29 april 2024
6076 Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, ej signerad, 29x21,53x45 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 25 mars 2024