Föremål som liknar efter Boucher
4262 Etsning
efter Boucher. Motivet: 32x35 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 18 november 2019
4179 Etsningar
Ett par, efter Boucher, kvinnor. Motivet: 21x25 ca
Såld: 600 kr
Såldes den 15 juli 2019
7156 Grafiskt blad
Efter Boucher. Motivet: 24x37
Såld: 100 kr
Såldes den 12 november 2018
2080 Etsningar
4 st, Efter Boucher, 26x16
Såld: 500 kr
Såldes den 30 maj 2016
6182 Litografi
efter Boucher, flickor, motivet: 29x40
Såld: 250 kr
Såldes den 6 oktober 2014
5409 Gravyr
Efter Boucher, 1800-tal, 40x27
Såld: 700 kr
Såldes den 21 april 2014
8342 Färgetsning
efter Boucher, motivet: 33x42
Såld: 300 kr
Såldes den 10 februari 2014
3028 Rotogravyr
"Venus Triumf" efter Boucher, motivets mått: 36 x 44
Såld: 250 kr
Såldes den 15 april 2013
9013 Gravyr
La pechée, efter Boucher, motivets mått: 54 x 40
Såld: 250 kr
Såldes den 1 oktober 2012