Föremål som liknar efter A
9191 Skulptur
Efter antiken, Marmor. Höjd: 36 cm
Såld: 22.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
7026 Skulptur
Afrodite, konstmassa. Efter antiken, Höjd: 22 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 13 maj 2024
3375 Skulpturer
2 st, Gips, efter antiken. Höjd: 23-30 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 4 mars 2024
4123 Väggreliefer
Såld: 100 kr
Såldes den 15 januari 2024
7372 Skulptur
1800-tal, brons, Efter antiken. Höjd: 22 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 4 december 2023
5135 Grand tour sou..
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 november 2023
4218 Serigrafi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 13 november 2023
8245 Relief
Såld: 300 kr
Såldes den 23 oktober 2023
7109 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 16 oktober 2023