8005 Grafiska blad
modell äldre, diverse lösa blad
Såld: 2.800 kr
Såldes den 1 april 2024 -
7476 Teckningar / s..
Parti diverse lösa blad
Såld: 100 kr
Såldes den 3 april 2017 -
1095 Grafik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2013
5598 Färglitografier
Såld: 2.100 kr
Såldes den 30 juli 2012 -
5330 Litografier
Såld: 700 kr
Såldes den 26 mars 2012 -
5112 Litografier
+ akvareller, diverse lösa blad
Såld: 2.400 kr
Såldes den 7 juni 2010
3514 Färglitografier
Diverse lösa blad, bland annat. Peter Dahl (f. 1934)
Såld: 350 kr
Såldes den 31 maj 2010 -
1033 Färglitografier
Diverse lösa blad i mapp
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 augusti 2008 -
5307 Kopparstick
diverse lösa blad
Såld: 300 kr
Såldes den 17 september 2007