Föremål som liknar dansare
5031 Skulptur
Såld: 2.200 kr
Såldes den 11 mars 2024
3058 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023
4170 Pastell
Såld: 250 kr
Såldes den 14 augusti 2023
3023 Skulptur
Porslin, CCCP, dansare. Höjd: 22 cm
Såld: 31.000 kr
Såldes den 9 januari 2023
2069 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 22 november 2021
9464 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 5 april 2021
8482 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 december 2020
5332 Kolteckning
Johan Lagergård, Afrikansk dansare, 59x42 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 2 september 2019
3162 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 februari 2019