Föremål som liknar dam i hatt
5400 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 12 december 2022
9467 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 16 mars 2020
6010 Byst
dam i hatt. Konstmaterial, Höjd: 49 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 13 augusti 2018
3050 Oljemålning
Tatiana Kraus, dam i hatt, signerad, 60x49
Såld: 450 kr
Såldes den 15 augusti 2016
3297 Färglitografi
Sign Olson, Dam i hatt, 210/260, motivet: 46x33, 1968
Såld: 100 kr
Såldes den 30 maj 2016
3496 Träsnitt
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 november 2014
7289 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 1 april 2013
5482 Oljetryck
Dam i hatt, 80x65
Såld: 1.100 kr
Såldes den 29 november 2010
1185 Blandteknik
Nils Selander (1845-1922), dam i hatt, 17x12
Såld: 100 kr
Såldes den 2 augusti 2010