8163 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 15 juli 2013 -
2619 Oljemålningar
Såld: 300 kr
Såldes den 18 juni 2012 -
9084 Oljemålning
Frede Salling(1910-?), cafémotiv, signerad, 41x33
Såld: 150 kr
Såldes den 16 april 2012
7628 Oljemålning
Sign. Cafémotiv 45x60
Såld: 300 kr
Såldes den 18 februari 2008 -
4131 Oljemålning
cafémotiv, sydeuropa, 20x26
Såld: 450 kr
Såldes den 10 december 2007 -
7446 Oljemålning
A Skagh, Cafémotiv,33x40
Såld: 300 kr
Såldes den 23 maj 2005
6177 Oljor
2 st Häggquist, Cafémotiv
Såld: 500 kr
Såldes den 8 december 2003 -
7278 Oljemålning
B.Lundberg, -48, Cafémotiv, 36 x 44
Såld: 550 kr
Såldes den 3 februari 2003