Föremål som liknar ca 10x1
4220 Träföremål
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
9128 Möbeltyg
ca 10x1,5 m
Såld: 600 kr
Såldes den 8 november 2021
9127 Möbeltyg
ca 10x1,5 m
Såld: 700 kr
Såldes den 1 november 2021
5245 Halsring
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 februari 2020
1048 Färgetsning
Såld: 6.000 kr
Såldes den 3 februari 2020
1003 Akvarell
Såld: 1.100 kr
Såldes den 25 mars 2019
2374 Oljemålningar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 september 2018
4437 Litografier
Såld: 100 kr
Såldes den 16 april 2018
2056 Etsningar
5 st, ca 10x10
Såld: 900 kr
Såldes den 19 februari 2018