Föremål som liknar brännförgylld brons

Vi hittade över 8 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7346 Ljusstakar
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 20 maj 2024
  • 9015 Bordsur
    Såld: 178.000 kr

    Såldes den 28 oktober 2019
  • 9014 Ljusstakar
    Såld: 66.000 kr

    Såldes den 28 oktober 2019
  • 9037 Kandelabrar
    Såld: 16.500 kr

    Såldes den 27 november 2017
  • 8258 Bordslampa
    brännförgylld brons / mässing, Rysk Empire, höjd: 60
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 30 januari 2012
  • 7159 Ljusstakar
    1 par, senempire, brännförgylld brons, höjd: 28
    Såld: 5.100 kr

    Såldes den 16 januari 2012
  • 6696 Karaff
    Såld: 4.800 kr

    Såldes den 7 mars 2011
  • 1594 Bordspendyl
    1800-tal, brännförgylld brons, höjd: 41
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 7 februari 2011
  • 8685 Appliquer
    Såld: 14.000 kr

    Såldes den 10 maj 2010