Föremål som liknar blad

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6436 Etsning
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7025 Litografier
    Såld: 900 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6017 Fotografisk bild
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6510 Tallrikar
    Såld: 300 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6054 Färglitografi
    Såld: 400 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6729 Fotokonst
    Såld: 800 kr

    Såldes den 12 januari 2026