Föremål som liknar bla
3153 Teservisdelar
11 delar, 1800-tal, bland annat guldkant
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
9298 Gouacher
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3028 Blandteknik
Såld: 1.900 kr
Såldes den 3 juni 2024
3221 Reservoarpenna
Mont Blanc. Längd: 12 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9122 Färgetsningar
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
9349 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
9302 Parti grafik
Såld: 2.600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9108 Leksaksbilar
3 st, bland annat Steiff. Längd: 24-39 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
9023 Stuvbitar
Marimekko, bland annat Maija Isola, diverse längder
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024