Föremål som liknar bl
3432 Broscher
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
9256 Porslinsplattor
Såld: 250 kr
Såldes den 3 juni 2024
3077 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3100 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3013 Kaffeservisdelar
Såld: 2.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3369 Syltkrukor
4 st, bland annat Rörstrand. Höjd: 12-24 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juni 2024
3157 Gardiner
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
9238 Konstglas
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3153 Teservisdelar
11 delar, 1800-tal, bland annat guldkant
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024