Föremål som liknar bl
-
7184 Dukar
8 st, Linne, bland annat Signe Sohlmnan "Drakmönst..//
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
-
7197 Soffa
modell ”Metropolitan”, JIO-möbler. Nyligen omtapet..//
Såld: 10.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
-
6760 Vas
Ernest Gordon (1926-2008), Sverige. Åfors, brunton..//
Såld: 400 kr
Såldes den 19 januari 2026
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
-
7115 Diverse guld
Bland annat 1 par hängen med pärla, bruttovikt: 7,..//
Såld: 3.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
-
6358 Kökshanddukar
30 st, linne, röd, blå bård, monogrambrodyr, olika..//
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
-
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
-
6405 Takarmatur
med plafond och prismor, mässing förställande blad..//
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026