Föremål som liknar bl
2002 Vas
Såld: 2.800 kr
Såldes den 20 maj 2024
8073 Akvarell
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 maj 2024
8132 Skulpturer
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
2041 Assietter
Såld: 700 kr
Såldes den 20 maj 2024
2011 Skålar
Såld: 700 kr
Såldes den 20 maj 2024
8139 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 20 maj 2024
8121 Ring
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
7238 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024
8062 Vaser
2 st, bland annat Gefle Percy. Höjd: 13-20cm
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024