Föremål som liknar ben
8002 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 26 januari 2026
8006 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 26 januari 2026
8080 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 26 januari 2026
8095 Fåtöljer
Såld: 700 kr
Såldes den 26 januari 2026
8097 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2026
8334 Vas
benmassa. Höjd: 31 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 26 januari 2026
8133 Stolar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 26 januari 2026
8304 Tallrikar
Såld: 700 kr
Såldes den 26 januari 2026
7143 Karmstol
Såld: 2.400 kr
Såldes den 19 januari 2026