Föremål som liknar båtmotiv
9098 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
4417 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 23 augusti 2021
4119 Färglitografier
Såld: 900 kr
Såldes den 7 juni 2021
6619 Färglitografier
Såld: 800 kr
Såldes den 30 november 2020
3118 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 30 mars 2020
9295 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 16 mars 2020
5427 Etsning
Såld: 450 kr
Såldes den 13 november 2017
3397 Blandeknik
Gösta Werner (1909-1989), Båtmotiv, signerad. 12x17
Såld: 800 kr
Såldes den 14 april 2014
6639 Oljemålning
sign, båtmotiv, 43x59
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2011