Föremål som liknar ansikte
8260 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 1 april 2024
6233 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2024
4371 Terrin
Såld: 100 kr
Såldes den 4 mars 2024
4335 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 4 mars 2024
1029 Färglitografi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 13 november 2023
4468 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 16 oktober 2023
5189 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 2 oktober 2023
4121 Litografi
Såld: 350 kr
Såldes den 25 september 2023
4019 Skulptur
2 delar, metall. Motiv av kvinnoansikte. Höjd: 21 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 14 augusti 2023