7362 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 16 oktober 2023 -
8556 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 14 februari 2022 -
1334 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 26 augusti 2019
8036 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 4 mars 2019 -
7269 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 21 januari 2019 -
1606 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 7 maj 2018
5029 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 9 mars 2015 -
6009 Blandteknik
Wiking Svensson (1915-1979), 74 x 49, signerad
Såld: 700 kr
Såldes den 9 juni 2014 -
8191 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 19 juli 2010