Föremål som liknar Wiberg
8209 Teckningar
Såld: 350 kr
Såldes den 27 maj 2024
4209 Duk
Damast, Emma Wiberg. 30x43 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2024
1017 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023
3513 Assietter
Såld: 300 kr
Såldes den 6 november 2023
3037 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2023
3027 Samlartallrikar
Såld: 100 kr
Såldes den 7 augusti 2023
1022 Akvarell
Såld: 10.000 kr
Såldes den 12 december 2022
6484 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 juli 2022
6063 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 16 maj 2022