7015 Sockertång
Silver, 1700-tal, Arvid Wernström, Eksiö, längd: 16
Såld: 450 kr
Såldes den 1 oktober 2012 -
2438 Färglitografi
3 st, B Wernström, ca 60x50
Såld: 900 kr
Såldes den 6 april 2009 -
4750 Oljemålning
Stig Wernström, hav, 60x40
Såld: 300 kr
Såldes den 1 december 2008
8240 Färglitografi
Wernström, 67/260, 43x52
Såld: 450 kr
Såldes den 15 januari 2007 -
3447 Litografiskt b..
B.Wernström, Hornsgatan, Hc, 55 x 75
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 november 2003