1056 Träsnitt
Såld: 250 kr
Såldes den 16 maj 2016 -
4056 Färglitografier
Såld: 1.200 kr
Såldes den 18 januari 2016 -
4055 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 18 januari 2016
3501 Färglitografi
Adrian von Arkel, 120/300, motivet: 50x64
Såld: 400 kr
Såldes den 23 november 2015 -
3259 Oljemålning
Adrianus Von Arkel, 40x49
Såld: 150 kr
Såldes den 22 september 2014 -
2029 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 13 januari 2014
3091 Träsnitt
von Arkel, motivets mått: 16x22
Såld: 150 kr
Såldes den 19 mars 2012 -
3300 Träsnitt
signerad Von Arkel, 49/50, motivets mått: 11x13
Såld: 200 kr
Såldes den 30 januari 2012 -
4084 Träsnitt
Von Arkel, 73/75, 20x17
Såld: 600 kr
Såldes den 31 oktober 2011