Föremål som liknar Vinterväg
8498 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 oktober 2023
3377 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 11 maj 2020
1039 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 23 mars 2020
5328 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 20 januari 2020
4070 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 16 februari 2015
1146 Oljemålning
A Wallenberg. Vinterväg, 30x40
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 november 2014
4379 Oljemålning
Vinterväg, 37 x 45, signerad
Såld: 300 kr
Såldes den 19 augusti 2013
9269 Oljemålning
Vinterväg, signerad, 50x60
Såld: 300 kr
Såldes den 15 juli 2013
7478 Oljemålning
Osignerad, Familj på vinterväg, 34x43
Såld: 750 kr
Såldes den 22 mars 2010