Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Vinga


Vi hittade över 47 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6041 Stolar
    Ett par, Börje Johansson, Johanson Design, Markary..//
    Såld: 1.100 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 1061 Skulptur
    Marta Runemark (f. 1969), Sverige. Signerad, dater..//
    Såld: 10.000 kr

    SÃ¥ldes den 31 mars 2025
  • 8256 Skulptur
    Helene Fahl (f. 1957), Sverige. Barn med änglaving..//
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 27 januari 2025
  • 6047 Skulptur
    Helene Fahl (f. 1957), Sverige. Barn med änglaving..//
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 6 januari 2025
  • 5370 OljemÃ¥lning
    Sven Göran Svensson. Signerad S-G-Son, "Bevingad k..//
    Såld: 500 kr

    SÃ¥ldes den 2 december 2024
  • 1028 Kandelabrar
    Ett par, empire, brännförgylld och patinerad brons..//
    Såld: 70.000 kr

    SÃ¥ldes den 28 oktober 2024
  • 6064 Brosch
    gulmetall, bevingade hästar, grön sten. Bredd: 6 c..//
    Såld: 500 kr

    SÃ¥ldes den 29 januari 2024
  • 2060 Färglitografi
    Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Signerad, färg..//
    Såld: 150 kr

    SÃ¥ldes den 27 november 2023
  • 1024 Kandelabrar
    för fem ljus, förgylld brons, empire. Dekor av stå..//
    Såld: 18.500 kr

    SÃ¥ldes den 28 augusti 2023




Ladda ner broschyr