4017 Färgetsning
Vilhelm Tupy, 1920, Stockholm, Kornhamnstorg, 55x49
Såld: 350 kr
Såldes den 28 april 2008 -
4011 Akvarell
Vilhelm Tupy, "Split Jugoslavien", 37x50
Såld: 300 kr
Såldes den 2 maj 2005
Föremål som liknar Vilhelm Tupy
- Träfflista
- alla
- Visa alla