8628 Pillerdosor
Såld: 600 kr
Såldes den 4 mars 2019 -
1062 Oljemålning
Sign R Georgius, Vildsvinsjakt, 43x58
Såld: 1.300 kr
Såldes den 29 juni 2015 -
5060 Oljemålning
Erik Bodom, Vildsvinsjakt, signerad 1861, 26 x 39
Såld: 6.600 kr
Såldes den 7 oktober 2013
3330 Oljemålning
AEÖM, Vildsvinsjakt, ramens innermått: 70x35
Såld: 200 kr
Såldes den 3 september 2012 -
5730 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 4 maj 2009 -
6424 Etsning
Vildsvinsjakt, 30x38
Såld: 650 kr
Såldes den 23 mars 2009
5383 Glas
Blyinfattad, Vildsvinsjakt
Såld: 750 kr
Såldes den 19 maj 2003