Föremål som liknar Viking
6228 Fickur
Såld: 2.400 kr
Såldes den 6 maj 2024
5013 Skulpturer
Såld: 1.100 kr
Såldes den 11 mars 2024
3228 Matservisdelar
Såld: 300 kr
Såldes den 18 september 2023
5113 Klockställ med..
3 delar, metall / porslin, Fickur Viking
Såld: 300 kr
Såldes den 17 oktober 2022
5297 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2022
3408 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 25 april 2022
7028 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 4 april 2022
7132 Fickur
Viking. Diameter: 55mm, manuell, saknar glas
Såld: 200 kr
Såldes den 6 september 2021
3013 Skulptur
Gustavsberg, Parian, 1896. Viking. Höjd: 34 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 1 mars 2021