8467 Akvarell
Såld: 1.600 kr
Såldes den 4 september 2023 -
9290 Tuschteckning
Såld: 100 kr
Såldes den 28 februari 2022 -
4226 Teckning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 6 januari 2020
2197 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 18 mars 2019 -
3114 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 2 april 2018 -
1136 Tuschteckning
Vicke Andrén (1856-1930), -09, 18x26
Såld: 550 kr
Såldes den 13 september 2010
4375 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 8 juni 2009