3434 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 april 2021 -
8066 Oljemålning
Bruno Karlsson (f. 1927), Londonviadukten, 60 x 66
Såld: 300 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
7096 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2015
7318 Oljemålning
Ragnar Swahn (1882-1964), Viadukt, 70x100
Såld: 150 kr
Såldes den 13 oktober 2014 -
2476 Oljemålning
signerad, NB, 60 x 72, Viadukt
Såld: 100 kr
Såldes den 15 oktober 2012 -
5369 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 februari 2012
3113 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 23 maj 2011 -
5085 Oljemålning
otydlig signatur, viadukt, 26x34
Såld: 100 kr
Såldes den 22 mars 2004 -
1103 Oljemålning
Viadukt, otydligt sgn, 26x33
Såld: 150 kr
Såldes den 22 september 2003