Föremål som liknar Verner Molin
3510 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 6 november 2023
9432 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 18 september 2023
8071 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 19 september 2022
2002 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 29 augusti 2022
4322 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 7 mars 2022
3076 Pasteller
Såld: 100 kr
Såldes den 1 mars 2022
6067 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 5 juli 2021
6055 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 5 juli 2021
6052 Blandteknik
Såld: 1.100 kr
Såldes den 21 juni 2021