Föremål som liknar Vega
4025 Bokverk
2 st, Nordenskiöld, Vegas, 2 band inkl kartor
Såld: 300 kr
Såldes den 22 januari 2024
8096 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 14 februari 2022
7510 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 22 mars 2021
5035 Fat
Sterlingsilver, vikt: 490g, Vega, diameter: 28 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 14 september 2020
5213 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 24 februari 2020
1213 Oljemålning
Såld: 6.600 kr
Såldes den 3 februari 2020
3086 Oljemålning
Såld: 11.500 kr
Såldes den 16 december 2019
7011 Oljemålning
Såld: 12.500 kr
Såldes den 25 november 2019
2032 Pastell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 11 november 2019