Föremål som liknar Vakt
1022 Oljemålning
Såld: 5.600 kr
Såldes den 5 februari 2024
6447 Bordslampa
Vakt, keramik / glaskupa. Höjd: 99 cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 27 november 2023
5035 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 oktober 2023
3027 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 december 2022
8096 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2022
3250 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 juni 2022
4198 Blandteknik
Såld: 1.600 kr
Såldes den 27 september 2021
8045 Blandteknik / ..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 september 2021
7407 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 13 september 2021