Föremål som liknar V B
3044 Fat
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 juni 2024
1004 Oljemålning
Såld: 4.600 kr
Såldes den 13 maj 2024
4160 Fåtölj
Såld: 3.200 kr
Såldes den 22 april 2024
7518 Takarmatur
Såld: 350 kr
Såldes den 1 april 2024
7166 Spegel
1930-tal, tenn, krönet i form av bågskytt, 58x47 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 25 mars 2024
5046 Skål
Såld: 300 kr
Såldes den 18 mars 2024
4435 Vas
Såld: 350 kr
Såldes den 11 mars 2024
6038 Litografisk af..
Såld: 350 kr
Såldes den 29 januari 2024
1001 Skrivbordsset
Såld: 21.000 kr
Såldes den 29 januari 2024