8586 Gravyr
Utsikt af Stockholm, yttermått inklusive ram: 56x70cm
Såld: 400 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
8375 Litografier
Såld: 1.300 kr
Såldes den 22 april 2019 -
1576 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 23 januari 2017
2460 Gravyr
Såld: 600 kr
Såldes den 11 april 2016