9095 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 2 december 2013 -
9193 Pastell
Såld: 400 kr
Såldes den 28 oktober 2013 -
2199 Akvarell
Uno Lindberg, porträtt, 1936, 49 x 33
Såld: 300 kr
Såldes den 8 april 2013
2331 Oljemålning
Uno Lindberg, -43, Blomsterstilleben, 56 x 46
Såld: 300 kr
Såldes den 8 april 2013 -
8554 Oljemålning
Uno Lindberg, kvinna, signerad, 45x26
Såld: 100 kr
Såldes den 12 november 2012 -
8536 Oljemålning
Uno Lindberg, Trädgård, , 48 x 57
Såld: 550 kr
Såldes den 14 februari 2005